Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Когда неуплата налоговым агентом НДФЛ считается совершенной повторно PDF Печать E-mail

26.02.20

Суд кассационной инстанции высказал свое мнение относительно того, когда налогоплательщика накажут за повторное нарушение в виде неуплаты налогов.

 
Если сторнируем/доначисляем суммы работнику: внимание на отчетность и налоговые последствия PDF Печать E-mail

Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда

Бухгалтер 911 Февраль, 2020/№ 9

https://i.factor.ua/journals/buh911/2020/february/issue-9/article-106125.html

Бухгалтер рассчитал сумму, которую нужно доплатить (сумму, которая была ошибочно начислена) работнику. Но на этом этапе покой ему только снится — ему еще разбираться с учетно-налоговыми нюансами. Поможет в этом нелегком деле наша статья.

 
Типові помилки в обліковій політиці PDF Печать E-mail

 

Директор, корпоративного оподаткування (KPMG в Україні) разом із старшим консультантом нагадують: українське законодавство визначає облікову політику як сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності. Обов’язковість наявності облікової політики на українських підприємствах (за деякими поодинокими винятками) та постійне (з року в рік) застосування підприємством обраної облікової політики встановлено статтями 4, 8, 121 (щодо облікової політики за МСФЗ) Закону України від 16.07.1999 № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

 
Придбання квитків для відрядження через Приват24: чи треба підтвердження оплати? PDF Печать E-mail

21.02.2020

Працівник їде в відрядження. Придбав квитки через Приват24 та роздрукував їх у терміналі Приватбанку. Чи потрібно підтвердження оплати квитків, а саме: копію виписки з карткового рахунку, що саме своєю карткою було розраховано? А якщо розрахунок був чужою карткою? Чи достатньо для авансового звіту цих електронних квитків з терміналу?

 
Виключення днів з розрахункового періоду для обчислення лікарняних та відпускних PDF Печать E-mail

21.02.2020

У січні 2020 року підприємство встановило додаткові вихідні дні для працівників (6,8,9,10 числа), зменшивши норму тривалості робочого часу з 21 робочих днів до 17 робочих днів. Чи виключаються ці календарні дні з розрахнкового періоду при розрахунку відпускних та лікарняних?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 1174