Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Щодо готівки, яка надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися PDF Печать E-mail

03.03.2021 -

Головне управління ДПС в Одеській області, повідомляє що підпунктом 2 п. 58 розд. VI Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148), визначено, що готівка, яка надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися.

 
З цього року повернення надміру сплачених податків за новими правилами PDF Печать E-mail

04.03.2021

З цього року реалізовувати право на повернення надміру сплачених  податків необхідно за новими нормами. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 
Яким чином оподатковуються ПДФО подарункові сертифікати, подаровані юридичною особою на користь фізичної особи? PDF Печать E-mail

04.03.2021

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до абзацу першого п.п. «е» п.п. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у п.п. 165.1.53 п. 165.1 ст. 165 ПКУ.

 
Відмова у наданні податкової знижки: як дізнатись платнику PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.03.21

Відповідно до п. п. 14.1.170 ПКУ податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

 
Про роботу на умовах неповного та ненормованого робочого часу PDF Печать E-mail

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Про роботу на умовах неповного та ненормованого робочого часу

| | | Перегляди: 250

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Ганна Царенко.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 1340