Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Расчетный период: если работник предоставил больничный PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

26.02.21

Автор: Ушакова Лилия, эксперт по вопросам оплаты труда.

С выплатами, которые рассчитывают исходя из среднедневной зарплаты, бухгалтеры сталкиваются в работе довольно часто. И здесь важно не запутаться в порядке расчета такой зарплаты. Ведь выплаты по средней, по общему правилу, относятся к минимальным государственным гарантиям в оплате труда. Сегодня механизм исчисления средней зарплаты в зависимости от вида выплаты регулируют два документа — Порядок № 1266 и Порядок № 100. Разобраться с тем, какой из двух порядков следует применять при расчете больничных, декретных, отпускных и других выплат, которые рассчитывают исходя из средней заработной платы, вам поможет этот тематический выпуск журнала «Налоги & бухучет».

 
Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подавати упродовж 5 робочих днів PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

24.02.21

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

 
Перевірки ФСС під час карантину PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

23.02.21

Здійснення контролю за дотриманням порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України – одне з завдань та функцій управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

 
Як впливає на страховий стаж отримання заробітної плати у меншому, ніж мінімальний, розмірі? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

21.02.21

Якщо сума сплачених внесків за відповідний місяць є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей місяць до страхового стажу зараховується як повний місяць за умови здійснення у порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду України, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

 
Без подання довідкової єдиної звітності – лікарняних від ФСС не буде PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

19.02.2021

За позицією ФСС, для недопущення порушення прав застрахованих осіб на своєчасне отримання виплат Мінфіном було запроваджено Розрахунок та додатки до нього, що містять персоніфіковані відомості, з типом «Звітний» як «Довідковий»

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 333