Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Щодо нарахування ЄСВ PDF Печать E-mail

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 18.03.2019 р. № 1083/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм чинного законодавства і в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається з урахуванням фактичних обставин, викладених у зверненні.

 
Помилково нараховано та отримано від Фонду лікарняні у більшому розмірі. Дії роботодавця PDF Печать E-mail
  • 24.04.19

При виявлені страхувальником (роботодавцем) надлишково нарахованих сум матеріального забезпечення, що були профінансовані Фондом соцстраху, за умови повернення коштів і надання письмового пояснення, Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду не подається.

 
Якщо перший день лікарняного накладається на робочий день PDF Печать E-mail

Буває так, що працівник відпрацювавши робочий день, прийшов додому і почувся зле:) Викликав лікаря, який і відкрив лікарняний у день звернення

 
Які відомості буде містити Електронний реєстр лікарняних PDF Печать E-mail

22.04.19

Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності, який дозволить розпочати роботу електронної системи записів про тимчасову непрацездатність, затверджено постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 328. Документ розроблено фахівцями Фонду соцстраху, Мінсоцполітики, МОЗ, Національної служби здоров’я, Пенсійного фонду.

 
Перевірки ФСС: страхувальнику, будь готовий! PDF Печать E-mail


ФСС відновив проведення планових перевірок страхувальників. На офіційних веб-порталах органів Фонду вже оприлюднені плани-графіки таких перевірок на II квартал 2019 року. Далі

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 224