Федерация профсоюзов Одесской области


Социальное страхование
Подання об'єднаного звіту для призначення пенсії PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

30.11.21

Наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 №4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 №773) затверджені Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

 
У номері е-лікарняного збільшується кількість знаків PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

29.11.21

З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін – збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з’явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости.

 
Чи може ФОП, що є одночасно найманим працівником, сплачувати ЄСВ за себе? PDF Печать E-mail

 

Згідно зі змінами в законодавстві відтепер ФОП, які є одночасно найманими працівниками, звільняються від сплати  ЄСВ за себе, оскільки страховий платіж за них уже здійснює роботодавець. Така норма поширюється на усіх ФОП, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони перебувають. Ця норма не стосується сумісників. ЄСВ, сплачений роботодавцем, не повинен бути меншим за законодавчо встановлений мінімальний рівень страхового внеску, тобто в 2021 році не менше 1320 грн, та не більшим за максимальний – 90 тис. грн.

 
Що буде особі при використанні підробленого лікарняного? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту«Дебет-Кредит»

 

25.11.2021

ВС роз’яснив питання щодо кваліфікації дій особи, яка використала підроблений листок непрацездатності

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду частково задовольнив касаційну скаргу прокурора на судові рішення щодо особи, визнаної невинуватою у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 КК України) та виправданої у зв’язку з недоведеністю того, що було вчинено кримінальне правопорушення, в якому обвинувачується особа (п. 1 ч. 1 ст. 373 КПК України).

 
Як з’ясувати, коли оплатять е-лікарняний? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

25.11.21

Це можна зробити онлайн – інформація про стан фінансування лікарняних і декретних допомог щоденно оновлюється у телеграм-каналі.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 381