Федерация профсоюзов Одесской области


Новости членских организаций
Робоча зустріч з головою Федерації профспілок Одеської області PDF Печать E-mail

У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Одеської області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області (далі – Відділення), з метою забезпечення соціальної стабільності у трудових колективах Одеської області, 18 серпня 2017 року, за ініціативи Відділення, відбулась чергова робоча зустріч начальника Відділення Олександра Шрамкова з головою Федерації профспілок Одеської області В’ячеславом Буратинським.

 
Будинок розбрату PDF Печать E-mail

Кажуть, будинки як люди – мають і свою історію, і свою долю. Одні живуть свій вік тихо й непомітно, інші – вражаюче наповнено, складно, а часом і трагічно. Саме така доля судилася і будинку Федерації профспілок Одеської області, що Куликовому полі, 1.

 
Расширенное заседание президиума обкома профсоюза PDF Печать E-mail

22.06. 2017 г. в здании ФПО состоялось расширенное заседание президиума обкома профсоюза, в работе которого приняли участие все члены президиума, автомобильные перевозчики, представители общественных организаций работодателей, директор НВЦ «Экономинформ».

 
Обучение профактива PDF Печать E-mail

С 06 июня по 08 июня 2017г. в Учебно-методическом центре профсоюзов г. Чернигова состоялся  семинар на тему «Огляд змін Податкового кодексу та трудового законодавства що впливають на діяльність профспілкових організацій у 2017р.».

 
В Одесі дано старт п’ятій Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» PDF Печать E-mail

7 червня в спортивному комплексі Національного університету «Одеська юридична академія» урочисто відкрито п'яту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 20