Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Надання студентам останніх курсів вищих навчальних закладів вільних від роботи днів для виконання дипломного проекту (складання державних іспитів) PDF Печать E-mail

03.12.20

Працівник, який здобуває ступень бакалавра, навчається на денній формі навчання в університеті, та водночас працює на умовах повного робочого дня за графіком – день/ніч/день відпочинку/ вихідний.

 
Роботодавець не виплачує нараховану заробітну плату: що може зробити працівник для її отримання PDF Печать E-mail

02.12.20

Спочатку основні положення щодо виплати заробітної плати

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону України «Про оплату праці»,далі – Закон про оплату праці).

 
5 нюансів проходження стажування PDF Печать E-mail

30.11.20

Однією з форм  здобуття або ж підвищення професійних навичок є стажування. Цей термін вживається в різних нормативно-правових актах і в різному значенні, зокрема, як спосіб професійного навчання безробітних безпосередньо на робочому місці  для отримання ними відповідної  кваліфікації та посилення конкурентоспроможності молоді на ринку праці. Фахівці вважають, що при стажуванні одночасно реалізується право людини на працю і право на освіту. У попередньому нашому матеріалі було приділено увагу випробуванню у трудових відносинах. Вважаємо за необхідне звернути увагу на специфіку видів стажування, передбачених Законом України «Про зайнятість населення» (далі – Закон).

 
Как восстановиться на работе после увольнения за прогулы — Верховный Суд PDF Печать E-mail

26.11.20

Постановлением от 12 ноября 2020 года по делу № 369/9301/18 Верховный Суд в составе коллегии судей Третьей судебной палаты Кассационного гражданского суда поставил точку в споре, в котором истец просил восстановить его в должности и взыскать с ответчика средний заработок за время вынужденного прогула, связанного с незаконным увольнением, пишет Бухгалтер.ua.

 
Арешт рахунку, з якого виплачується зарплата: як діяти роботодавцю? PDF Печать E-mail

24.11.2020

Неодноразово розглядали тему арешту рахунків підприємств-боржників. Але цього разу ВС навів чіткі дії таких боржників для зняття арешту з їхніх рахунків з метою відновлення виплати зарплати працівникам. ВС наполягає, що арешт зніматимуть лише на суму боргу зі заплати. Про повне розблокування не йдеться

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 227