Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
О сроках применения дисциплинарного взыскания PDF Печать E-mail

24.01.20

В соответствии со ст. 148 КЗоТ дисциплинарное взыскание применяется собственником или уполномоченным им органом непосредственно за обнаружением проступка, но не позднее одного месяца со дня его обнаружения, не считая времени освобождения работника от работы в связи с временной нетрудоспособностью или нахождением его в отпуске.

 
О выплате выходного пособия PDF Печать E-mail

20.01.20

Согласно ст. 44 КЗоТ в случае прекращения трудового договора по основаниям, указанным п. 6 ст. 36 и п.1, 2 ст. 40 КЗоТ, работнику выплачивается выходное пособие в размере не менее среднемесячного заработка.

 
Неповнолітні на роботі PDF Печать E-mail

17.01.20


Кодекс законів про працю України містить окрему главу, яка регламентує права неповнолітніх у трудових правовідносинах та їх особливості. Зокрема в статті 187 зазначено: «Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України».

 
Як оподатковувати нараховану фізособі винагороду за договором ЦПХ? PDF Печать E-mail

13.01.20

База оподаткування ПДФО дорівнює нарахованим сумам винагород. До них застосовується ставка 18%

 
Права, які має працівник, виховуючи дітей PDF Печать E-mail

13.01.20

Під час інформаційних заходів з’ясувалося, що працівники не володають знаннями щодо своїх прав про соціальну відпустку для дітей.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 190