Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
За яких умов звільнення працівників під час карантину є законним? PDF Печать E-mail

07.04.2020

Якщо якась із підстав для звільнення виникла у період карантину на законних підставах, то роботодавець не буде нести жодної відповідальності за таке звільнення

 
Звільнення працівника за угодою сторін PDF Печать E-mail

08.04.20

Трудовий договір може бути припинено лише з підстав і в порядку, визначених законодавством про працю України.

Однією з підстав звільнення працівника з роботи є угода сторін (п. 1 ч. 1 ст. 36 КЗпП), коли сторони трудових відносин, а саме роботодавець і працівник дійшли згоди щодо звільнення. Ініціатором припинення трудового договору за цією підставою може бути як працівник, так і роботодавець.

 
Нюансы сокращения штата работников PDF Печать E-mail

08.04.20

Как провести процедуру увольнения в случае сокращения штата работников, если на дату сокращения работник находится на больничном?

 
Звільнення під час карантину та відповідальність роботодавця за незаконне звільнення працівників PDF Печать E-mail

07.04.20

Зазвичай дуже багато найманих працівників не знають своїх прав і не розуміють, як їх відновити  та захистити при порушенні трудового законодавства під час карантинних заходів. Проте законодавством передбачено відповідальність для роботодавців, які незаконно звільняють працівників.

 
Роботодавці vs працівники: дії під час карантину PDF Печать E-mail

Які права мають працівники та роботодавці під час карантину? Як звільнити працівника або надати йому неоплачувану відпустку правильно? Як працівникові захистити свої інтереси? І що в результаті отримають обидві сторони конфлікту?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 199