Федерация профсоюзов Одесской области


Юридические консультации
Чи можливий повний робочий день з правом працювати неповний день? PDF Печать E-mail

30.06.2020

Прийняли на роботу працівника на повний робочий день з правом (при потребі) працювати неповний день або тиждень за угодою сторін. Так зазначено в заяві і в наказі. Додаткових заяв і наказів немає. Факт відпрацьованих годин зазначено в табелі. Які наслідки для підприємства? Чи можна графік роботи оформити по-іншому?

 
Зовнішнє сумісництво: які правила прийому на роботу? PDF Печать E-mail

30.06.2020

Для роботи за сумісництвом згоди власника або уповноваженого ним органу за місцем основної роботи не потрібно

 
Сумісництво: прийом та звільнення PDF Печать E-mail

30.06.20

Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час в тій самій чи іншій організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

 
Оплата праці здійснюється в першочерговому порядку Що треба пам’ятати! PDF Печать E-mail

26.06.20

– Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону «Про оплату праці»).

 
Про переведення з існуючого графіку роботи на графік «доба через три» PDF Печать E-mail

23.06.20

У відповідності до статті 32 КЗпП передбачено, що переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у ст. 33 КЗпП та в інших випадках, передбачених законодавством.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 211