Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Тестування працівників на COVID-19: що з оподаткуванням? PDF Печать E-mail

30.06.2020

Підприємство уклало договір з держструктурою на проведення аналізу крові методом ІФА (тестування COVID-19) своїм працівникам. Чи треба ці витрати оподатковувати ПДФО, ВЗ та ЄСВ?

 
Зріс розмір одноразових страхових виплат від ФСС PDF Печать E-mail

03.07.20

Через збільшення прожиткового мінімуму зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються ФСС для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві

 
Який порядок зберігання документів щодо атестації робочих місць ліквідованих підприємств? PDF Печать E-mail

24.06.20

Документи щодо атестації робочих місць ліквідованого підприємства мають передаватися до архіву та зберігатися протягом 75 років

 
Работодателям позволят отсрочить срок очередной аттестации рабочих мест из-за карантина PDF Печать E-mail

19.06.20

На вебсайте Федерации профессиональных профсоюзов Украины размещен для обсуждения  проект постановления КМУ «О внесении изменений в некоторые постановления Кабинета Министров Украины» относительно урегулирования проблемных вопросов, связанных с проведением аттестации рабочих мест по условиям труда в период карантина. Проектом этого документа предлагается разрешить работодателям сместить сроки очередной аттестации рабочих мест в связи с введением карантина.

 
У СПЕКОТНІ ДНІ ПІДПРИЄМСТВАМ НЕОБХІДНО ВІДКОРИГУВАТИ ЧАС РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ PDF Печать E-mail

Управління Держпраці у Хмельницькій області вкотре звертається до керівників підприємств та організацій вжити заходів з попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 123