Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
В яких випадках створення служби з охорони праці є обов'язковим? PDF Печать E-mail

01.12.2020

На підприємствах з кількістю працівників 50 і більше осіб роботодавець створює Службу охорони праці відповідно до типового положення

 
Обов’язкові медогляди: для кого й коли? PDF Печать E-mail

27.11.20

Біляєва Олена, експертка з питань оплати праці.

Згідно з чинним законодавством певні категорії працівників при прийнятті на роботу або в процесі трудової діяльності повинні проходити медичні огляди. У межах цієї статті розглянемо, для кого обов’язкові медогляди та яких видів вони бувають.

 
Роботодавець вимагає від працівника результат ПЛР-тесту – чи це законно? PDF Печать E-mail

26.11.20

Деякі роботодавці вимагають від працівників, які повертаються з відпустки чи виходять з «лікарняного», довідку про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 під загрозою недопуску на роботу та подальшого звільнення. Чи правомірні такі вимоги роботодавців? Відповідає фахівчиня Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Половинцева.

 
Проінформувати Держпраці про медогляд-2021 треба до 1 грудня PDF Печать E-mail


Держпраці у Полтавській області нагадало, що до 1 грудня роботодавці повинні подати заяву щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду за Порядком №246. До заяви додаються також витяг зі штатного розкладу та дані лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників.

 
Профилактические медосмотры по просьбе граждан и работодателей: когда действует НДС-льгота PDF Печать E-mail

17.11.20

ГНС разъяснила порядок применения НДС-льготы к операциям по проведению профилактических медицинских осмотров и лабораторных бактериологических исследований. Причем последние могут предоставляться как отдельный вид услуг, так и как составляющая услуги по проведению медицинских осмотров.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 131