Федерация профсоюзов Одесской области


Право на пенсiю за вислугу рокiв PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Народилася у 1968 р., маю 35 рокiв загального стажу з них - 25 рокiв працювала в геофiзичнiй розвiдувальнiй експедицiї. Загальний стаж зайнятостi безпосередньо в польових умовах на геологорозвiдувальних роботах, з виплатою польового забезпечення в експедицiї, становить 11 рокiв чотири мiсяцi. Чи маю право вийти на пенсiю за вислугу рокiв у 2018 р. (у 50 рокiв)?

 
Як враховується до страхового стажу нарахування з кодом типу нарахувань 13 (донарахування до мінімальної зарплати)? PDF Печать E-mail

14.03.18

"Вісник. Офіційно про податки"

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загально­обов’язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

 
С 2018 года изменен порядок расчетов на льготы и жилищные субсидии населению PDF Печать E-mail

Департамент финансов информирует об освоении средств субвенции по льготам и жилищным субсидиям

Департамент финансов информирует об освоении средств субвенции по льготам и жилищным субсидиям

 
Щодо перерахунку пенсiї PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

 

ПИТАННЯ: Перебуваю на облiку в районному управлiннi Пенсiйного фонду з жовтня 2014 р., оскiльки вийшла на пенсiю у вiцi 55 рокiв за стажу 30 рокiв (26 вересня 1959 р. народження).

Як менi має бути зроблено перерахунок пенсiї? Коли буде переглянуто вiдсоток, на який зменшується розмiр моєї пенсiї?

 
Чи може ОСББ вимагати оплату оренди за використання кладовою в багатоквартирному будинку? PDF Печать E-mail
В ст. 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VIII, наведено ряд визначень, а саме допоміжні приміщення багатоквартирного будинку — приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші підсобні і технічні приміщення)… Далі
 
Зарахування до страхового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ ПЕНСIЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

 

ПИТАННЯ: Чи зараховуються до страхового стажу перiоди перебування жiнки у вiдпустцi у зв’язку з вагiтнiстю та пологами (у 2008 р.) та вiдпустцi для догляду за дитиною вiд трьох до шести рокiв, якщо така вiдпустка надавалася в перiод з 2011 до 2014 р.?

 
Про показники середньої заробітної плати, які застосовуються для обчислення пенсії у 2018 році PDF Печать E-mail

28.01.18

Відповідно до статті 40 та пункту 44 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсії обчислюються із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.

 
Щодо збiльшення страхового стажу PDF Печать E-mail

КОНСУЛЬТУЄ МIНIСТЕРСТВО СОЦIАЛЬНОЇ ПОЛIТИКИ УКРАЇНИ
Департамент пенсiйного забезпечення

ПИТАННЯ: Чи було збiльшено пiд час пенсiйної реформи страховий стаж, потрiбний для призначення пенсiї по iнвалiдностi?

 
Вступив у силу наказ Мінфіну про порядок здійснення монетизації субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг PDF Печать E-mail

21.01.18

19 січня вступив у силу наказ Міністерства фінансів від 04.01.2018 №1 про Порядок проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2002 р. № 256, та взаємодії учасників таких розрахунків.

 
ОСББ PDF Печать E-mail

Чи можна голові ОСББ платити менше ніж 3200 грн

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 29