Федерация профсоюзов Одесской области


Первичные документы
Относится ли к расчетному документу фискальный чек, который печатается через программный РРО? PDF Печать E-mail

03.08.20

Определение расчетного документа установлено Законом Украины от 20.09.2019 г. № 128-IX "О внесении изменений в Закон Украины «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг» и других законов Украины по детенизации расчетов в сфере торговли и услуг», согласно которому:

 
Неістотні недоліки в первинних документах не є підставою для невизнання господарської операції PDF Печать E-mail

27.07.20

Для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/ або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

 
Чи можливо покласти повноваження з підписання касових ордерів на одного працівника PDF Печать E-mail

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

22.06.2020 № 2499/10/26-15-05-09-01/ІПК

Головне управління ДПС у м. Києві розглянуло запит про надання податкової консультації та в межах своїх повноважень повідомляє.

Відповідно до запиту підприємство знаходиться на загальній системі оподаткування, є платником ПДВ та здійснює оптову торгівлю фарфором, скляним посудом і засобами для чищення та володіє господарською одиницею, що знаходиться в місті Ужгород, до персоналу якої будуть входити керуючий магазином та продавець-консультант.

 
Чи може директор підписуватися за головного бухгалтера в касових документах? PDF Печать E-mail

07.07.2020

Податківці розповіли, чи можна уповноважити одного працівника одноосібно підписувати касові документи як за головного бухгалтера, так і за керівника підприємства

 
Строки зберігання документів PDF Печать E-mail

Вороная Наталія, редактор

ПОДАТКИ & БУХОБЛІКТРАВЕНЬ, 2020/№ 41

https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2020/may/issue-41/article-108615.html

Незважаючи на оголошений державою курс на діджиталізацію, суб’єкти господарювання продовжують у великому обсязі складати і накопичувати документи «на папері». Про те, де, як і скільки слід зберігати такі документи, а також про те, коли і в якому порядку їх можна знищити, ми й поговоримо в цьому спецвипуску. Крім того, ви зможете ознайомитися зі строками зберігання найпоширеніших видів документів, які утворюються в діяльності підприємств. Спецвипуск для вас підготувала редактор Наталія Вороная.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 33