Федерация профсоюзов Одесской области


Подотчет
Працівник не відзвітував вчасно за підзвітними коштами та/або не повернув вчасно їх невикористаний залишок: що з ПДФО та ВЗ? PDF Печать E-mail

05.11.2019

Як бути з ПДФО та військовим збором у разі, якщо працівник не відзвітував вчасно за підзвітними коштами та/або не повернув вчасно їх невикористаний залишок?

 
Расчетные документы, которые по требованию покупателя обязан выдать ФЛП - плательщик единого налога PDF Печать E-mail

16.10.19

Согласно п. 15 ст. 3 Закона Украины от 06.07.1995 г. № 265/95-ВР «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг» субъекты хозяйствования, осуществляющие расчетные операции в наличной и/или в безналичной форме (с применением платежных карточек, платежных чеков, жетонов и т.п.) при продаже товаров (предоставлении услуг) в сфере торговли, общественного питания и услуг, а также операции по приему наличности для дальнейшего ее перевода, обязаны предоставлять покупателю товаров (услуг)

 
Працівник не повернув надміру витрачений аванс: які податкові наслідки PDF Печать E-mail

02.09.19

Сума надміру витрачених коштів, отриманих платником ПДФО на відрядження або під звіт та не повернутих у строки мають оподатковуватися ПДФО

 
Компенсація сплачених директором коштів без підтверджувальних документів PDF Печать E-mail

22.07.19

Директор сплатив за послуги мобільного зв’язку з власної картки (1 500 грн). Чи може підприємство компенсувати директору понесені витрати за відсутності підтверджуючих документів про здійснення такої оплати?

 
Документ про оплату оформлено на працівника: чи можна компенсувати понесені витрати? PDF Печать E-mail

01.07.2019

Підтверджуючим документом при вчиненні нотаріальних дій є довідка, яку видано на ім'я директора з описом дій нотаріуса, розміром оплати за це та записом, що плату за вчинення даних дій проведено. Довідка містить дату, вихідний номер, підпис, прізвище і печатку нотаріуса. Чи можна на підставі довідки та авансового звіту відшкодувати кошти директору?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 17