Федерация профсоюзов Одесской области


Подотчет
Сроки выдачи наличных средств под отчет PDF Печать E-mail

14.12.20

Согласно п. 19 разд. II Положения о ведении кассовых операций в национальной валюте в Украине, утвержденного постановлением Правления НБУ от 29.12.2017 г. № 148, наличные под отчет или на командировку выдаются субъектами хозяйствования подотчетным лицам в соответствии с законодательством Украины.

 
Підзвітна сума, призначена для представницьких витрат юридичної особи, підлягає оподаткуванню ПДФО PDF Печать E-mail

11.11.20

Визначення представницьких витрат надано наказом Мінфіну від 14.09.2010 р. № 1026 «Про затвердження Норм коштів на представницькі цілі бюджетних установ та порядку їх витрачання» (далі – Наказ), відповідно до п. 2 якого представницькими вважаються витрати бюджетних установ на прийом і обслуговування іноземних представників і делегацій, які прибули на запрошення для проведення переговорів з метою здійснення міжнародних зв’язків, установлення та підтримання взаємовигідного співробітництва.

 
Надміру витрачені підзвітні кошти, не повернуті ФО у встановлені строки, оподатковуються ПДФО PDF Печать E-mail

21.10.20

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, розмір якої обчислюється відповідно до п. 170.9  ПКУ - п.п. 164.2.11 ПКУ.

 
Директор купил "за свои" PDF Печать E-mail

Предлагаем вашему вниманию вопросы, связанные с возможностью компенсировать расходы директора на покупку ТМЦ для нужд предприятия за свои средства через подотчет, если:

 
Працівник при звільненні не повернув авансові кошти: як утримати податок? PDF Печать E-mail

19.06.2020

Податківці роз’яснили, з якої суми підприємство має утримати податок з суми коштів, що були видані працівнику під звіт та не повернуті ним при звільненні. Зокрема, розглянуто питання утримання податку у разі недостатності суми доходу такого працівника

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 17