Федерация профсоюзов Одесской области


Льготные пенсии
Отменено повышение пенсионного возраста для ряда работников PDF Печать E-mail

28.01.20

Конституционный Суд Украины признал неконституционными положения, предусматривающие поэтапное повышение пенсионного возраста для отдельных категорий лиц, информирует Юрлига.

 
РОЗ’ЯСНЕННЯ. Щодо права на пенсію за віком на пільгових умовах PDF Печать E-mail

28 листопада 2019

Держпраці у відповідь на звернення ФПУ поінформувала про правильність застосування постанови КМУ №708 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».

 
Записів про стаж у трудовій книжці достатньо для нарахування пільгової пенсії, – судова практика PDF Печать E-mail

10.10.19

За позицією першого апеляційного суду, спеціальний трудовий стаж особи не повинен підтверджуватись уточнюючими довідками

 
Льготная пенсия PDF Печать E-mail

06.03.2019

ВОПРОС: По результатам аттестации рабочих мест по условиям труда по Списку №2 предусмотрена льготная пенсия для "каменщиков, занятых в бригадах каменщиков и специализированных звеньях каменщиков комплексных бригад", но согласно Справочнику квалификационных характеристик работников ..., значится профессия - каменщик. Как изменить название профессии "каменщик", чтобы сохранить льготную пенсию по Списку №2?

 
У тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні відомості про право на пенсію на пільгових умовах, роботодавець (його правонаступник) зобов’язаний надати працівникові відповідну уточнюючю довідку PDF Печать E-mail

Автор: Олександр Боков, Юридичний інтернет-ресурс "Протокол" (ВС/КЦС, справа № 489/3853/16-ц, 11.02.2019 р.).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2