Федерация профсоюзов Одесской области


кадровые вопросы
Чи можливий повний робочий день з правом працювати неповний день? PDF Печать E-mail

30.06.2020

Прийняли на роботу працівника на повний робочий день з правом (при потребі) працювати неповний день або тиждень за угодою сторін. Так зазначено в заяві і в наказі. Додаткових заяв і наказів немає. Факт відпрацьованих годин зазначено в табелі. Які наслідки для підприємства? Чи можна графік роботи оформити по-іншому?

 
Зовнішнє сумісництво: які правила прийому на роботу? PDF Печать E-mail

30.06.2020

Для роботи за сумісництвом згоди власника або уповноваженого ним органу за місцем основної роботи не потрібно

 
Сумісництво: прийом та звільнення PDF Печать E-mail

30.06.20

Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час в тій самій чи іншій організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

 
Про переведення з існуючого графіку роботи на графік «доба через три» PDF Печать E-mail

23.06.20

У відповідності до статті 32 КЗпП передбачено, що переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у ст. 33 КЗпП та в інших випадках, передбачених законодавством.

 
Гнучкий режим робочого часу на час карантину: нова рекомендація від Уряду PDF Печать E-mail

20.06.20

Постановою №500 рекомендовано на період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті там, де це можливо, ввести гнучкий режим робочого часу

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 122