Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Діючі трудові договори необхідно буде оформити у письмовій формі PDF Печать E-mail

08.01.20

З метою лібералізації трудового законодавства, Урядом розроблено проект Закону "Про працю" (реєстр.№ 2708), яким визначено, що трудовий договір є основним джерелом регулювання індивідуальних трудових правовідносин. Законопроектом передбачено, що трудовий договір укладається виключно в письмовій формі. При цьому, трудовий договір, укладений в електронному вигляді із застосуванням електронного підпису за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем, вважається укладеним у письмовій формі.

 
Увага! Уряд ухвалив законопроект «Про працю» замість Трудового кодексу PDF Печать E-mail


27.12.2019

27 грудня Уряд схвалив законопроект «Про працю». Він передбачає збільшення кількості легальних робочих місць, підвищення доходів та розширення соціальних прав працівників

 
Новый Трудовой кодекс: какие изменения ждут украинцев PDF Печать E-mail

25.12.19

Министр экономики поделился с новостями "Сегодня" подробностями проекта.

Парламентарии готовят украинцам новый Трудовой кодекс (ТК), он заменит нынешний устаревший КЗоТ, которому исполнилось почти полвека. Предыдущий парламент одобрил законопроект только в первом чтении, но новые депутаты решили переписать все по-своему. Уже говорили про увеличение отпуска и четырехчасовую "сиесту" для самых тяжелых профессий, уменьшение декретных дней и сокращение количества праздников... Как все же переписывают Трудовой кодекс, и что это значит для украинцев, разбирались новости "Сегодня".

 
Затримку виплати зарплати пропонують оформлювати по-новому PDF Печать E-mail

26.12.19

Запропоновано внести зміни до Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП), якими чітко визначатимуть з якого часу наступає порушення права працівників на вчасну оплату праці. А саме, у разі не виплати чи не повної виплати зарплати до сьомого дня після закінчення періоду, за який здійснюють виплату (як цього вимагає ст. 115 КЗпП), цю зарплату визнають заборгованою.

 
Нові правила звільнення працівників за Трудовим кодексом: роз'яснення Мінекономіки PDF Печать E-mail

23.12.2019

За новим Трудовим кодексом у разі звільнення працівника з ініціативи роботодавця йому буде виплачено грошову компенсацію. А ще, працівник зможе звільнятися за власним бажанням без обов'язкового відпрацювання двох тижнів

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 17