Федерация профсоюзов Одесской области


Проект Трудового кодекса
Положення проекту Трудового кодексу України та його відмінності від КЗпП України PDF Печать E-mail

12 вересня 2017

Восени Парламент планує розглянути у другому читанні проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658). Отже настав час більш детально ознайомитися з його положеннями та тими новелами, що направлені на підвищення захисту трудових прав працівників, встановити його відмінності від чинного Кодексу законів про працю України.

 
Звільняємось від трудового «рабства» PDF Печать E-mail

26 червня 2017

Проект Трудового кодексу України (реєстр. №1658) вийшов на фінішну пряму – він готовий до другого читання у Парламенті. Понад два роки копіткої і професійної роботи народних депутатів, експертів, науковців, представників профспілок, Уряду, роботодавців на фоні гучних і не завжди коректних публічних дискусій, інколи - безпідставних звинувачень. Перед тим було ще 15 років роботи над попередніми редакціями кодексу. Весь досвід минулих років було враховано.

 
Трудовий кодекс може бути прийнятий у першому півріччі PDF Печать E-mail

12.06.17

20.05.2015 р. народними депутатами України Гройсманом В. Б., Денісовою Л. Л., Папієвим М. М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (реєстраційний № 1658, доопрацьований), який був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 05.11.2015 (далі - законопроект № 1658).

 
Проект нового Трудового кодексу навряд чи сприятиме легалізації праці PDF Печать E-mail

31.03.17

Автор: Юрій Кузовой

Парламентський комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 15 березня 2017 року підтримав підготовлений до другого читання проект Трудового кодексу (реєстр. № 1658) та рекомендував Верховній Раді прийняти його в другому читанні.

 
Предложены антидискриминационные поправки к проекту Трудового кодекса PDF Печать E-mail

29.03.17

Комитет поинформировал о рассмотрении положений проекта Трудового кодекса, передает ЮРЛИГА.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7