Федерация профсоюзов Одесской области


Имущество
Вчера — по 6, сегодня — по 20, или перешагиваем возросшую ОС-планку PDF Печать E-mail

16.06.20

Автор: Войтенко Татьяна, налоговый эксперт.

В конце мая стоимостный порог для налоговых основных средств (ОС) повышен с 6000 до 20000 грн. Как это повлияло на налоговый ОС-учет? Стоит ли подстраивать под новый ОС-критерий бухучет и менять в связи с этим учетную политику? Поднимать ли малодоходникам малоценный порог, до какой величины и как обосновать? Что означает критерий малоценности для составителей МСФО-отчетности? Как он цепляет НДС? Давайте разбираться.

 
Шпаргалка з переоцінки ОЗ: що, коли та як PDF Печать E-mail


Практика свідчить, що питання щодо проведення переоцінки ОЗ з кожним роком все більше цікавлять бухгалтерів. Ми знаємо, що частина установ у минулому році так і не наважилась провести переоцінку основних засобів, хоча й мала певні фінансові можливості. Чому? Напевне тому, що такий захід, як переоцінка активів, – це завдання, до якого необхідно підготуватись заздалегідь та обміркувати кожен крок. Для того щоб вам було легше впоратись з цим нелегким завданням,

 
Безоплатне передання ТМЦ: які документи складати? PDF Печать E-mail

13.04.20

Підприємство передає бюджетній установі на безоплатній основі товарно-матеріальні цінності. Які первинні документи потрібно оформлювати (видаткову накладну чи акт прийома-передачі) та які ціни в первинних документах зазначати: собівартість ТМЦ або нульову ціну?

 
Удаленка: как передать оборудование для работы на дому PDF Печать E-mail

Савченко Елена, эксперт по вопросам оплаты труда

Бухгалтер 911 Март, 2020/№ 13

https://i.factor.ua/journals/buh911/2020/march/issue-13/article-107714.html

Перевести работников на удаленку не такое уж и сложное дело, главное, чтобы функции этого работника позволяли работать из дома. Ну и еще его надо обеспечить всем необходимым для работы: оборудованием и материалами. О том, как оформить передачу оборудования, будем разбираться в этой статье.

 
Передача працівнику комп'ютерів, оргтехніки та обладнання для віддаленої роботи PDF Печать E-mail

19.03.20

Андрій Стеблевський, адвокат, магістр державного управління.

В умовах карантину і віддаленої роботи актуальним є документальне оформлення передачі працівникам комп’ютерів, оргтехніки та обладнання.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 23