Федерация профсоюзов Одесской области


Страховой стаж
Що робити, якщо не вистачає мінімального страхового стажу для призначення пенсії? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

16.01.21

У нинішніх  умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

 
Як зараховуються до страхового стажу місяці карантину зі сплатою ЄСВ менше мінімального внеску? PDF Печать E-mail

04.01.2021

Податківці навели особливості зарахування до страхового стажу періоду, за який сплачено страховий внесок, меншого ніж мінімальний

 
Зміни у пенсійному стажі через карантин: аналіз Закону №1071 PDF Печать E-mail

17.12.2020

З 10 грудня 2020 р. до страхового стажу включається період, протягом якого фізособа отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності), допомогу по частковому безробіттю, допомогу по частковому безробіттю на період карантину

 
Страховой стаж: считаем и подтверждаем PDF Печать E-mail

Беляева Елена, налоговый эксперт

Чтобы оплатить работнику период временной нетрудоспособности, работодателю мало получить от него больничный лист. Нужно еще правильно определить страховой стаж такого гражданина. Как это сделать, мы сейчас и напомним.

 
Про обчислення стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах PDF Печать E-mail

30.08.20

Обчислення стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, здійснюється у Порядку застосування списків N 1 і N 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18 листопада 2005 р. N 383 (далі – Порядок).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 13