Федерация профсоюзов Одесской области


Денежное обращение
Внесены наличные в кассу банка для дальнейшего их перечисления на счет получателя: что с ограничениями предельной суммы? PDF Печать E-mail

05.05.20

Нормами п. 6 раздела II Положения о ведении кассовых операций в национальной валюте в Украине, утвержденного постановлением Правления НБУ от 29.12.2017 г. № 148 (далее - Положение № 148), установлено, что субъекты хозяйствования имеют право осуществлять расчеты наличными в течение одного дня по одному или нескольким платежным документам:

 
Касові операції: строки зберігання готівки в касі PDF Печать E-mail

05.03.20

Щоденна робота фахівців бухгалтерії підприємств, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, навряд чи можлива без розуміння як працювати без помилок. І оскільки в роздрібній торгівлі, сфері послуг рух готівки інтенсивний, платникам необхідно дотримуватись вимог Положення про ведення касових операцій, затвердженого постановою НБУ від 29.12.2017 р. № 148 ( далі — Положення № 148).

 
Гроші в неплатоспроможному банку: особливості обліку PDF Печать E-mail

У нашого підприємства числяться значні залишки коштів у банку, що ліквідується (неплатоспроможному банку). Як правильно відображати в обліку такі кошти? Чи потрібно створювати під них резерв сумнівних боргів? Коли можна списати таку заборгованість? Які документи підтвердять, що заборгованість стала безнадійною?

 
Платіжне законодавство буде оновлено PDF Печать E-mail

03.02.20

Нацбанк презентує для обговорення пропозиції до проєкту Закону України «Про платіжні послуги», що регулюватиме діяльність українського ринку платежів та переказу коштів.

 
Відкриття та закриття рахунків спрощено PDF Печать E-mail

3 січня 2020 року набрали чинності дві постанови НБУ від 27.12.2019 р. — №162 та №163. Перша постанова передбачає зміну в порядку відкриття банками спецрахунків для здійснення процедур банкрутства для СГ та в порядку закриття рахунків для ФОПів. Друга стосується операцій за вкладними (депозитними) рахунками іноземних представництв.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 33