Федерация профсоюзов Одесской области


Мобилизация
Працівника призвали на військову службу: топ-5 запитань PDF Печать E-mail

03.12.19

Кучерова Оксана, юрист.

В Україні стартувала чергова кампанія з осіннього призову на строкову службу. Тому до уваги роботодавців відповіді на 5 найпопулярніших запитань щодо трудових гарантій для працівників, які йдуть на військову службу.

Основу основ трудових гарантій працівників, яких призвали на строкову службу, а також працівників, які уклали контракт на проходження військової служби, становить ст. 119 КЗпП. Вона зобов’язує роботодавця зберігати місце роботи, посаду та середній заробіток за працівниками:

 
За працівниками, призваними на строкову військову службу зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток PDF Печать E-mail


Відповідно до ст. 119 КЗпП на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватися у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку. Далі

 
Мобилизованным должны выплатить компенсацию за неиспользованный отпуск: образцовое решение PDF Печать E-mail

01.06.19


Верховный Суд в составе коллегии судей Кассационного административного суда рассмотрел образцовое дело № 620/4218/18 (производство № Пз/9901/4/19) о выплате денежной компенсации за неполученный из-за мобилизации дополнительный отпус, сообщает ЮРЛИГА.

 
Працівника призвано на строкову військову службу: що з гарантіями? PDF Печать E-mail

23.05.19

За працівниками, призваними на строкову військову службу, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток

 
О праве на ежегодный отпуск работникам, вернувшимся после прохождения военной службы PDF Печать E-mail

12.04.2019

ГУ Гоструда в Ривненской области отвечает на вопрос, сохраняется ли право на ежегодный основной отпуск по месту работы у работников, призванных на военную службу по призыву по мобилизации, на особый период или принятых на такую службу по контракту в случае возникновения кризисной ситуации, угрожающей национальной безопасности, объявления решения о проведении мобилизации и/или введения военного положения, после окончания прохождения такой службы?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 35