Федерация профсоюзов Одесской области


Неприбыльные организации
Коли неприбутківця може бути виключено з Реєстру? PDF Печать E-mail

30.06.20

У разі недотримання вимог щодо неприбуткових організацій,ДПС виключає таку організацію з Реєстру

 
У разі недотримання вимог щодо неприбуткових організацій, контролюючий орган виключає таку організацію з Реєстру неприбуткових установ та організацій PDF Печать E-mail

26.06.20

У разі недотримання неприбутковою організацією вимог, визначених п. 133.4 ПКУ, а релігійними організаціями – вимог, визначених абз.2 п.п.133.4.1 - 133.4.2 ПКУ, така неприбуткова організація зобов’язана подати у строк, визначений для місячного податкового (звітного) періоду, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою в установленому порядку, якщо таке визнання відбулося пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, та зазначити і сплатити суму самостійно нарахованого податкового зобов’язання з податку на прибуток.

 
Включення до реєстру неприбутківців буде здійснюватися за новим порядком PDF Печать E-mail

 

19.06.20

ДПС оприлюднила проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

 
Профсоюзні внески та податкові різниці PDF Печать E-mail

05.06.2020

Працівники нерідко доручають своїм роботодавцям утримувати і перераховувати з їх зарплати певні внески. Наприклад, до профсоюзів, інших об’єднань громадян, недержавних пенсійних фондів тощо.

 
Перерахування допомоги або безоплатне надання товарів для боротьби з коронавірусом неприбутковим організаціям PDF Печать E-mail

07.05.20

Відповідно до Закону України від 30.03.2020 р. № 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" підрозділ 4 розділу ХХ ПКУ доповнено пунктами 51¹ - 51³. Цими новими пунктами перерахування допомоги або безоплатне надання товарів для боротьби з коронавірусом неприбутковим організаціям, МОЗ, лікарням не тягне за собою збільшення фінрезультату.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 85