Федерация профсоюзов Одесской области


Неприбыльные организации
Платник податку на прибуток включений до Реєстру неприбутківців в середині року: звітність PDF Печать E-mail

03.11.20

Базовий податковий (звітний) період – період, за який платник податків зобов’язаний здійснювати розрахунки податків, подавати податкові декларації (звіти, розрахунки) та сплачувати до бюджету суми податків та зборів, крім випадків, передбачених ПКУ, коли контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податку.

 
Ответственность неприбыльщика, не уведомившего ГНС о внесении изменений в учредительные документы PDF Печать E-mail

26.10.20

Применяются ли штрафные (финансовые) санкции к неприбыльной организации, которая после внесения изменений в учредительные документы не подала в контролирующий орган в течение 30 календарных дней регистрационное заявление с пометкой «изменения»?

 
Неприбуткова організація ліквідується: як подати звіт? PDF Печать E-mail

19.10.2020

Податківці розповіли про способи та строки подання ліквідаційного Звіту про використання доходів неприбутковою організацією

 
Способи та строки подання ліквідаційного Звіту про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією PDF Печать E-mail

19.10.20

Згідно з п. 49.3 ПКУ податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один із таких способів:

 
Неприбыльная организация продает товары (основные средства): когда уплачивается налог на прибыль? PDF Печать E-mail

16.10.20

Неприбыльные предприятия, учреждения и организации не являются плательщиками налога на прибыль предприятий, если они соответствуют требованиям п. 133.4 НКУ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 85