Федерация профсоюзов Одесской области


Неприбыльные организации
Пожертвування неприбутковій організації фізична особа має можливість включити до податкової знижки PDF Печать E-mail

Платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ПКУ, суму коштів або вартість майна, переданих платником ПДФО у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

 
Коли ТМЦ або ОЗ використовуються не за цільовим призначенням неприбутковою організацією PDF Печать E-mail

27.03.20

Відповідно до п.п. 133.4.1 ПКУ неприбутковим підприємством, установою та організацією для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств є підприємство, установа та організація (далі – неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

 
Каковы последствия нецелевого использования доходов неприбыльной организацией PDF Печать E-mail

Наша неприбыльная организация в январе 2020 года допустила нецелевое использование доходов (членских взносов). Объясните, пожалуйста, какие последствия нас ждут? То есть теперь мы становимся обычными плательщиками налога на прибыль и будем представлять общую декларацию

 
Неприбутківець отримує проценти за депозитом: чи сплачувати податок на прибуток PDF Печать E-mail

Наша неприбуткова організація, що зареєстрована в Реєстрі неприбутківців, отримує проценти за коштами на депозиті та за залишком коштів — на поточному рахунку в банку.

 
Неприбуткова організація отримує дохід від оренди: чи доведеться сплачувати податок на прибуток PDF Печать E-mail

Чи може неприбуткова організація здавати в оренду своє приміщення? Чи не загрожує отримання доходу від цієї діяльності втратою неприбуткового статусу? Як показати дохід від оренди у Звіті про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 77