Федерация профсоюзов Одесской области


Кадры
Если предыдущий работодатель неверно сделал записи в трудовой книжке… PDF Печать E-mail

Беляева Елена, налоговый эксперт

Бухгалтер 911 Февраль, 2020/№ 8

https://i.factor.ua/journals/buh911/2020/february/issue-8/article-107079.html

Ситуация. 12.02.2020 г. на предыдущем предприятии работник переведен с основного места работы на совместительство. В трудовой книжке есть запись о переводе, записи об увольнении нет. Теперь этот работник трудоустраивается на наше предприятие на основное место работы. Как правильно сделать запись в трудовой книжке?

 
Мобілізовані та строковики: чи включаються до середньооблікової кількості штатних працівників? PDF Печать E-mail

19.02.2020

Чи враховуються до середньооблікової кількості працівників для звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів мобілізовані працівники та працівники, які проходять строкову військову службу за призовом?

 
Переведення працівника на іншу посаду: як документально оформити? PDF Печать E-mail

13.02.2020

Працівник працює на підприємстві продавцем в магазині, директор приймає рішення перевести цього працівника на посаду керуючого магазином. Як документально оформити таке переведення? Чи потрібна письмова згода працівника на таке переведення?

 
Порядок оформлення працівника на роботу PDF Печать E-mail

05.02.20

Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.

 
Прийом працівників на роботу на 1,5 місяця: як правильно оформити? PDF Печать E-mail

30.01.2020

Підприємство для виконання певної складності будівельних робіт (термін виконання - 1 - 1,5 місяця) планує найняти робітників. Як правильно оформити, аби не було запитань від контролюючих органів?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 138