Федерация профсоюзов Одесской области


Отпуск
За роботу в нічні та вечірні зміни додатково відпустку не надають — Держпраці PDF Печать E-mail


В Управлінні Держпраці у Кіровоградській області пояснили, що чинним законодавством не передбачені відпустки за роботу у вечірню і нічну зміни.У випадку, коли за графіком виходу на роботу (графіком змінності) працівник працює в нічний час, то його тривалість включають до тривалості роботи (зміни) працівника. Компенсація за роботу - доплата за роботу в нічний час, яку обчислюють за фактично відпрацьовані години в нічний час та не нижче 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час (ст. 108 КЗпП). Нижче цієї межі або взагалі не оплачувати роботу в нічний час не можна. Доплату за роботу у нічний час нараховують за підсумками кожного місяця незалежно від облікового періоду.

 
Особенности предоставления отпуска несовершеннолетнему работнику PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.02.21

В Гоструда обратился несовершеннолетний работник, которому работодателем отказано в предоставлении отпуска, так как последний не отработал непрерывно 6 месяцев на определенной должности.

 
Про надання та оплату відпустки для працівників, які навчаються у вищих навчальних закладах PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.02.21

Відповідно до ст. 202 КЗпП кожний роботодавець (незалежно від виду його діяльності та форми власності) повинен створювати працівникам, які навчаються без відриву від виробництва, необхідні умови для поєднання роботи з навчанням.

 
Як «карантинна» відпустку впливає на щорічну відпустку PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

19.02.21

Карантин триває майже рік. А запитання про нюанси надання «карантинної» відпустки за свій рахунок продовжують надходити.

 
Чи можна замінити додаткову відпустку на дітей грошовою компенсацією? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

16.02.2021

Чи може працівниця, в якої накопичуються невикористані відпустки, замінити хоча б частину з них (додаткові відпустки на дітей) на грошову компенсацію? Консультує Держпраці

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 162