Федерация профсоюзов Одесской области


Охрана труда
Про пільги і компенсації за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці PDF Печать E-mail

Інформація з сайту omr.gov.ua/

16 січня

Гарантії надання пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці - це складова частина правових основ соціального захисту працюючих.

 
Яких вимог слід дотримуватися працівникам під час роботи за комп'ютерами? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту «Дебет-Кредит»

12.01.2021

Під час роботи з комп’ютерною технікою потрібно керуватися Вимогами щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями

 
Самоізоляція: нагадуємо про дії роботодавця та працівника PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

13.01.21

Згідно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 13.04.2020 р. № 555-IX, самоізоляція - це перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи.

 
Як отримати компенсацію за травму на виробництві? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

09.01.21

Мін’юст на своїй сторінці у facebook наголошує, що не завжди на підприємствах з небезпечним виробництвом дотримуються основних вимог щодо безпечних умов праці. В таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві. Як наслідок, працівник отримує травму, і виникає необхідність отримати компенсацію.

 
Як отримати компенсацію за травму на виробництві PDF Печать E-mail

26.12.20

Не завжди на підприємствах з небезпечним виробництвом дотримуються основних вимог щодо безпечних умов праці. В таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві. Як наслідок працівник отримує травму, і виникає необхідність отримати компенсацію. Як це зробити – розповідає фахівчиня Першотравенського бюро правової допомоги, що на Дніпропетровщині, Тетяна Хандрига.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 113