Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
Як отримати ІПК і чи довго вона буде чинною? PDF Печать E-mail

23.10.2019

Чи є термін давності у індивідуальної податкової консультації, яка надається платнику податку? А що, як законодавство, яке в ній згадується, зміниться або податківці змінять свою точку зору?

 
Перший місяць працівника на роботі: практичні кейси для бухгалтера PDF Печать E-mail

22.10.2019

На що слід звернути увагу бухгалтеру в місяці прийняття працівника на роботу? Як нарахувати ЄСВ? Чи застосовувати ПСП? Як нарахувати індексацію? Як дотримуватися гарантій щодо виплати мінімальної заробітної плати. Що з відпускними та лікарняними?

 
Шановні платники податків! PDF Печать E-mail

 

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що у соціальній мережі Facebook відкрито офіційну сторінку Головного управління ДПС в Одеській області, на якій розміщуються останні зміни податкового законодавства та актуальні питання оподаткування.

 
Бухгалтер: грани ответственности PDF Печать E-mail

Казанова Марина, налоговый эксперт, CAP

Бухгалтер 911 Октябрь, 2019/№ 40

https://i.factor.ua/journals/buh911/2019/october/issue-40/article-97156.html

«Служба» бухгалтера не только трудна, но и очень штрафоопасна. В этой статье поговорим об ответственности бухгалтера — его личной ответственности. Может ли, к примеру, руководитель предприятия взыскать с бухгалтера штраф, который применили к предприятию за ошибки, связанные с бухгалтерским и налоговым учетом? Отвечает ли новый бухгалтер за ошибки предыдущего бухгалтера и др.

 
Семінари: як відображати в обліку PDF Печать E-mail

Відкриваємо секрети і тонкощі

Нерідко перешкодою для підвищення професійного рівня на семінарах стають сумніви керівництва та бухгалтерії щодо того, як відображати такі витрати і як класифікувати такі заходи.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 52