Федерация профсоюзов Одесской области


Документи
То що ж робити з типовими документами після закінчення їх строку зберігання? PDF Печать E-mail


Управління будь - якою організацією здійснюється шляхом документального оформлення прийнятих рішень та їх виконання. Отже, з часом на підприємстві накопичується велика кількість документів із різним строком зберігання, у тому числі й документів із кадрового діловодства. Далі

 
Щодо актiв звiряння розрахункiв з контрагентами PDF Печать E-mail

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ
20.02.2017 N 25-16/104

 

Державна аудиторська служба України розглянула звернення щодо надання роз'яснення чинного законодавства України в частинi обов'язку контрагентiв складати акти взаємних розрахункiв та накладення органами фiнансового контролю стягнення за вчинення адмiнiстративних правопорушень, вiдповiдальнiсть за якi визначено статтею 164-2 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення (далi - КУпАП), та повiдомляє.

 
Про зміни бухгалтерського законодавства PDF Печать E-mail

10.10.17

Верховна Рада прийняла зміни до Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Які зміни внесені в бухгалтерське законодавство? Розповідає радник міністра фінансів Олена Макеєва для NV.ua.

 
Регистрация в Фонде соц защиты инвалидов PDF Печать E-mail

Предприятием получено письмо без уведомления от Фонда социальной защиты инвалидов с просьбой зарегистрироваться и представить отчет. Численность предприятия - 11 человек. Можно ли проигнорировать это письмо или регистрация в Фонде инвалидов является обязательной?
Для работодателей, использующих наемный труд, ст. 19 Закона Украины от 21.03.91 г. № 875-XII "Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине" определен норматив рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере 4 % от среднеучетной численности штатных работников учетного состава за год, а если работающих от 8 до 25 человек - в количестве одного рабочего места. Далее

 
Послуги приватного нотаріуса оплачено готівкою через підзвітну особу: які документи потрібні? PDF Печать E-mail

27.09.17

Акценти цієї статті: які документи підзвітна особа повинна отримати від приватного нотаріуса, щоб можна було:

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 38