Федерация профсоюзов Одесской области


Классификатор профессий
Приведення назви посади у відповідність до класифікатора професій. Як це зробити? PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

03.03.21

Назва посади працівника має звучати однаково в трудовій книжці (наказі про прийняття на роботу), трудовому договорі (контракті), штатному розписі, кадрових документах тощо. Якщо виявлено розбіжності, назву посади або професії необхідно привести у відповідність до Класифікатора професій ДК 003:2010. Дана процедура може проводитись без змін в організації виробництва і праці. Достатньо лише видати відповідний наказ та на його підставі внести зміни до штатного розпису, трудової книжки працівника, що обіймає цю посаду, посадової інструкції та доповнення до особового листка з обліку.

 
«Директорка» та «брат медичний» стали законними посадами у Класифікаторі професій PDF Печать E-mail

28.09.20

Носіков Олександр, завідувач відділу моніторингу соціальних процесів НДІ праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України, канд. соц. наук.

 
«Директорка», «соціологиня» и т. п.: новое в Классификаторе профессий PDF Печать E-mail

14.09.20

Носиков Александр, ведущий научный сотрудник НИИ труда и занятости населения Минсоцполитики Украины и НАН Украины, канд. соц. наук.

 
Тет-а-тет с Классификатором профессий PDF Печать E-mail

04.09.20

Огай Елена, эксперт по вопросам оплаты труда.

XXI век, новейшие технологии, медиакоммуникации… Прогресс — это хорошо. Жаль, не все уголки бухгалтерской и кадровой жизни он навестил. Взять, к примеру, Классификатор профессий*. С него уже песок сыплется. А его латают, штопают и вновь подсовывают нам для работы. Но не стоит грустить. Тем более что это не такой уж сложный документ. Главное — знать, как в нем искать то, что нужно. Хотите облегчить себе поиски? Тогда внимание на статью.

 
Як правильно записати посаду в трудовій книжці, у разі відсутності певної посади у класифікаторі професій PDF Печать E-mail

27.08.20

Наказом від 15.05.2018 р. № 511 Мінфін затвердив зміни до Порядку № 435, виклавши його та форми ЄСВ-звітності у новій редакції. Оновлення Звіту з ЄСВ (форма № Д4) призвело до збільшення граф, які тепер суб’єкти господарювання  змушені заповнювати.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9