Федерация профсоюзов Одесской области


Фонд инвалидов
Не пізніше 1 лютого юрособам необхідно відзвітувати про виконання квот з працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

11.01.21

Наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271 затверджено Порядок надання роботодавцям територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 
Подання звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.01.21

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

 
5 соціально-трудових гарантій для осіб з інвалідністю PDF Печать E-mail

06.12.20

Особи з інвалідністю мають рівні права у сфері праці й зайнятості з іншими категоріями населення. При цьому залучення таких людей до трудової діяльності вимагає надання їм додаткових переваг. Законодавством передбачено низку гарантій, спрямованих на реалізацію трудового потенціалу осіб з інвалідністю. Державна служба зайнятості  прагне нагадати про пільги для  цієї особливої категорії працездатних людей.

 
Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю: деякі питання PDF Печать E-mail

04.12.20

У яких документах відображається норматив робочих місць для осіб з інвалідністю?

Норматив щодо робочих місць для осіб з інвалідністю відображається у звітності, яка щорічно подається до Фонду соціального захисту інвалідів за місцем реєстрації підприємства, установи, організації чи фізичної особи – підприємця. Форма звітності затверджена Міністерством соціальної політики України.

 
Звіт про інвалідів: аналіз змін у формі та приклад заповнення PDF Печать E-mail

23.10.2020

Оновлена редакція Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю (форма №10-ПОІ (річна)) діятиме, починаючи зі звітного періоду 2020 рік. Як будемо заповнювати форму і що саме в ній змінилося?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 8