Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

...
Click on the slide!

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

...
Click on the slide!

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Скасування законодавчих норм з охорони праці PDF Печать E-mail

18 грудня на засіданні Уряду, присвяченому питанням дерегуляції, Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Г. Осовий наголосив, що профспілки підтримують курс на де бюрократизацію і подолання корупції у сфері державного нагляду і контролю, але застерігають від того, щоб послаблення тиску на бізнес не призвело до зменшення захисту працівників.

У профспілок  викликає насторогу  скасування, насамперед, тих нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення належного рівня охорони праці, створення гідних умов праці на підприємствах. Як підкреслив Г.Осовий  перш ніж скасовувати норми чинного законодавства, потрібно провести їх аналіз, щоб зміни, які плануються, не призвели до звуження прав людей і не знизили рівень безпеки праці тих, хто зайнятий на виробництві.

Прем’єр-міністр  України В.Гройсман підтримав пропозицію профспілок і зазначив : «Наше завдання, щоб не було травматизму, смертей на виробництві. Ми підтримуємо профспілки, у нас з ними дуже добрий діалог - я даю доручення Мінекономрозвитку обговорити з профспілками, що тут потрібно скасувати, а що ні».

Федерацією профспілок Одеської області і Головним управлінням Держпраці в Одеській області,  у зв’язку з відміною у 2017 році низки регуляторних  нормативно-правових актів по охороні праці, які готувались та затверджувались при участі профспілок и безпосередньо стосуються соціально-трудової сфери,   у листопаді 2017 року проведено   засідання  в рамках «круглого столу»  про спільні дії по забезпеченню конституційних прав громадян на відповідні законодавству умови праці. 

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua