--return-- Народні депутати України
Федерация профсоюзов Одесской области


Народні депутати України PDF Печать E-mail

Народні депутати України,

 

 

 

Матвійчук Едуард Леонідович

Обраний по:  Виборчому округу №133

Фракція          Не входить до складу будь-якої фракції

Посада           Член Комітету Верховної Ради України з питань державного

будівництва,  регіональної   політики та місцевого самоврядування

 

Чекіта Геннадій Леонідович

Обраний по:  Виборчому округу №134

Фракція           Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Посада             Голова підкомітету з питань цін і тарифів, ціноутворення, регуляторної

політики, кооперації, захисту прав споживачів Комітету Верховної Ради України

з питань   економічної політики

 

Ківалов Сергій Васильович

Обраний по: Виборчому округу №135

Фракція         Не входить до складу будь-якої фракції

Посада          Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та

правосуддя

 

Голубов Дмитро Іванович

Обраний по: Виборчому округу №136

Фракція         Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Посада          Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та

правосуддя

 

Клімов Леонід Михайлович

Обраний по: Виборчому округу №137

Фракція         Член депутатської групи "Відродження"

Посада           Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики

і банківської     діяльності

 

Фурсін Іван Геннадійович

Обраний по: Виборчому округу №138

Фракція        Член депутатської групи "Воля народу"

Посада          Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з

Національним банком  України, фінансового моніторингу,

запобігання легалізації та відмиванню незаконних  доходів

Комітету Верховної Ради України з питань фінансової

політики і банківської    діяльності

 

Пресман Олександр Семенович

Обраний по: Виборчому округу №139

Фракція        Член депутатської групи "Відродження"

Посада          Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

Гуляєв Василь Олександрович

Обраний по: Виборчому округу №140

Фракція        Член депутатської групи "Відродження"

Посада          Член Комітету Верховної Ради України з питань державного

будівництва, регіональної  політики та місцевого самоврядування

 

Барвіненко Віталій Дмитрович

Обраний по: Виборчому округу №141

Фракція         Член депутатської групи "Відродження"

Посада          Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення

правоохоронної діяльності

 

Кіссе Антон Іванович

Обраний по: Виборчому округу №142

Фракція          Член депутатської групи "Відродження"

Посада           Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя

 

Урбанський Олександр Ігорович

Обраний по:  Виборчому округу №143

Фракція          Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Посада           Голова підкомітету з питань морського і річкового транспорту Комітету