Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Одеситів запрошують на курси підвищення кваліфікації PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

23 листопада

Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розроблено навчальні програми короткотермінових курсів цільового призначення для підвищення кваліфікації фахівців за напрямками:
• Бухгалтерія ФОП.


• Реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців.
• Конструювання швейних виробів.

Курси «Бухгалтерія ФОП» та «РРО для ФОП» призначені для підвищення кваліфікації фахівців у галузі бухгалтерського обліку, для фізичних осіб-підприємців, які ведуть облік самостійно та тих, що планують займатися підприємницькою діяльністю, зокрема що передбачає застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Програма курсу «Конструювання швейних виробів» – для підвищення кваліфікації фахівців у галузі легкої промисловості – передбачає навчання за очною формою.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Можливе навчання для осіб не з числа безробітних на контрактній основі.

Після завершення навчання слухачам, які опанували курс у повному обсязі, видається посвідчення Одеського ЦПТО про проходження курсів цільового призначення.

За додатковою інформацією звертатися до Одеського міського центру зайнятості за адресою: вул. Генерала Петрова, 22В, або за тел.: 705-50-33.

у omr.gov.ua/

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua