Федерация профсоюзов Одесской области


XXVII Звітно-виборна конференція Одеської обласної організації профспілки працівників зв'язку України PDF Печать E-mail

23.12.2020
Автор:  Одеська обласна організація профспілки працівників зв'язку України

22 жовтня 2020 року відбулася XXVII Звітно-виборна конференція Одеської обласної організації профспілки працівників зв'язку України.
На Конференцію було обрано 26 делегатів, були присутні 23. Конференція проходила в Будинку профспілок з дотриманням всіх санітарно - епідеміологічних і карантинних вимог.
У роботі конференції взяв участь голова Федерації профспілок Одеської області Буратинський В.В.
Зі звітною доповіддю виступила голова Юр'єва А.В. Вона проаналізувала роботу профспілкової організації за 5 років, на засіданнях президії розглядалися питання виконання колективних договорів, охорони праці та ін. Виконання колективних договорів сприяють підвищенню ефективності роботи, стимулюють вирішення соціальних програм, завдяки колдоговору створюються додаткові соціальні пільги. На наших підприємствах у 2018 році профінансовані соціальні пільги - 2,3 млн. грн., а у 2019 році - 632 тис. грн.
Постійний контроль за охороною праці, забезпечення працюючих безпечними і здоровими умовами праці, виробничого побуту, в результаті цього не зареєстровано жодного смертельного або важкого випадку, пов'язаного з виробництвом. У 2019 році на охорону праці витрачено 925 тис. грн., завдяки колективним договорам.
Наша профспілкова організація підтвердила і отримала у 2017 році Свідоцтво про репрезентативність на територіальному рівні Національної служби посередництва і примирення в Одеській області.
Ми неодноразово брали участь у всіх Всеукраїнських акціях протесту проти дискримінації профспілок.
Наші профкоми проводять різноманітну культурно-масову роботу. Проводилися святкові заходи, конкурси дитячих малюнків. Організовували поїздки вихідного дня в м Вилкове, м Умань та ін. Студенти щорічно виїжджали в Карпати. На жаль, 2020 рік виключив багато заходів.
Протягом звітного періоду проведено 4 Спартакіади серед зв'язківців. Взяли участь у святкуванні 100-річного ювілею ОНАЗ ім. А.С. Попова.
У дебатах взяв участь голова Федерації профспілок Одеської області Буратинський В.В.
За результатами дебатів делегати оцінили роботу обласної профспілкової організації задовільно, а головою обрана Юр'єва Альбіна Валер'янівна.