Федерация профсоюзов Одесской области


Шановні платники податків! PDF Печать E-mail

 

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що у соціальній мережі Facebook відкрито офіційну сторінку Головного управління ДПС в Одеській області, на якій розміщуються останні зміни податкового законодавства та актуальні питання оподаткування.

 

Посилання

https://www.facebook.com/tax.odesa/

Крім того, інформуємо, що функціонує субсайт Територіальні органи ДПС в Одеській області офіційного веб-порталу ДПС України на якому також щоденно публікується актуальна інформація.

Посилання

https://od.tax.gov.ua/

Запрошуємо використовувати вказані інформаційні ресурси та бути в курсі останніх податкових новин.

До уваги платників податків!

З 1 жовтня 2019 року діють нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

А також, для платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з 1 жовтня 2019 року функціонують нові реквізити небюджетних рахунків 3719 за стандартом IBAN в АС «Є-Казна Доходи» для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998) відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Реквізити нових бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів та небюджетних рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розміщені на субсайті територіальних органів ДПС в Одеській області офіційного веб - порталу ДПС України в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням https://od.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

З повагою

Головне управління

ДПС в Одеській області