Федерация профсоюзов Одесской области


Затверджено План заходів урядової Сторони з реалізації Генеральної угоди PDF Печать E-mail

06 вересня 2019

 

На останньому засіданні попереднього складу Уряду затверджено План заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019—2021 роки, яку було підписано 14 травня 2019 року.

У новій Генеральній угоді прописано спільні дії Уряду, профспілок і роботодавців щодо розвитку економіки, вітчизняного виробництва, зростання продуктивної зайнятості, збереження і створення робочих місць, а також домовленості та окремі зобов’язання Сторін з питань оплати, охорони та умов праці, соціального захисту працюючих, молодіжної політики та соціального діалогу.

На виконання Заключних положень Угоди Кабінетом Міністрів України 21 серпня 2019 року Розпорядженням № 691-р затверджено План заходів, підготовлений з урахуванням пропозицій соціальних партнерів, який містить деталізовані завдання, перелік органів, відповідальних за їх виконання, терміни та строки реалізації.

Нагадаємо, що Заходи профспілкової Сторони щодо реалізації положень Генеральної Угоди на 2019-21 рр. прийняті СПО об’єднань профспілок у липні ц.р.

План заходів КМУ додається

Управління соціального діалогу

та колективно-договірного регулювання

www.fpsu.org.ua