Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

В Одессе чествовали работников жилищно-коммунального хозяйства

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

В Одесі захворюваність на ГРВІ та грип знизилася і не перевищує епідпоріг PDF Печать E-mail

Розміщено: 09.01.

 

Інформація щодо захворюваності на інфекційні хвороби і санітарно-епідеміологічної ситуації в Одесі

За інформацією ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі минулого тижня знизилася на 11,6%, порівняно з попереднім тижнем.За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворів 5141 одесит, з яких 67% склали діти у віці до 17-ти років. Основне зниження захворюваності спостерігається за рахунок дитячого населення, що пов'язано із зимовими канікулами. Захворюваність на ГРВІ та грип серед дітей минулого тижня знизилася на 16%, серед дорослих - на 1,2%.

Захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі знаходиться нижче за епідпоріг і відповідає сезонному рівню для цієї пори року.
За даними моніторингу вірусологічних досліджень, спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу і вірусів негрипозної етіології (аденовірус, риновіруси, коронавірус та ін.). Превалюють віруси грипу, з них А / H3N2 - 82,9% і А / H1N1 - 17,1%.

З урахуванням епідемічної ситуації для запобігання поширенню грипу та ГРВІ наказом департаменту охорони здоров'я Одеської міськради з 20 грудня 2018 року введено обмежувальні заходи в міських лікувально-профілактичних закладах, зокрема обмеження відвідування пацієнтів у стаціонарах.

Захворюваність на кишкові інфекції в Одесі за минулий тиждень знизилася на 19,1% і склала 161 випадок. Із захворілих 71,4% склали діти, більшість - у віці 1-4-х років.

Захворюваність на кір в Одесі продовжує залишатися на високому рівні. Інтенсивний показник захворюваності на кір становить 110,9 на 100 тисяч населення, що вдвічі перевищує минулорічний.

Минулого тижня в Одесі зареєстрований 31 випадок кору, з них 9 дітей. З усіх хворих на кір жодного разу не були щеплені переважна більшість - понад 85%.

У всіх дитячих міських поліклініках Одеси є вакцина КПК «Пріорікс» бельгійського виробництва, що забезпечує ефективний захист від кору, паротиту та краснухи. Вакцинація від кору в Україні проводиться у 12 місяців і 6 років. Діти повинні бути вакциновані при першій же можливості, коли настав час щеплення за календарем.

«Всім батькам, чиї діти не вакциновані від кору відповідно до віку, настійно рекомендується використовувати час канікул, щоб зробити щеплення. Кір - небезпечне інфекційне захворювання, яке може привести до важких ускладнень. У ваших силах вберегти свою дитину від кору, зробивши профілактичне щеплення», - підкреслила начальник відділу охорони материнства і дитинства міського департаменту охорони здоров'я Ганна Луньова.

«Дебет-Кредит»

 

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua