Федерация профсоюзов Одесской области

Среда, 06 Октября 2021


Чи включається вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться працедавцем для своїх працівників, до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників? PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.10.21

Відповідно до п.п. «є» п.п. 14.1.54 ПКУ дохід з джерелом їх походження з України - будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених відповідно до умов трудового та цивільно-правового договору.

  Read More...


Відповіді на найпоширеніші питання про е-лікарняні PDF  | Печать |  Написать письмо

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

06.10.21

В Україні з 1 жовтня всі заклади охорони здоров'я видаватимуть електронні лікарняні. У червні цього року стартував перехідний етап запуску е-лікарняних по всій Україні. До єдиної інформаційної медичної системи за цей час вдалось підключити майже всі українські лікарні, а це близько 3 тисяч. Загалом сформували майже мільйон електронних медичних висновків.

  Read More...


Страница 2 из 2
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>