Федерация профсоюзов Одесской области

Среда, 06 Сентября 2017


Щодо перевірки правомірності видачі листка непрацездатності PDF  | Печать |  Написать письмо

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 11.05.2017 р. № 5-14/Н-225з-60

Щодо перевірки правомірності видачі листка непрацездатності

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглянула <...> звернення та в межах компетенції повідомляє.

  Read More...


Чим ризикує неприбуткова організація, коли провадить господарську діяльність PDF  | Печать |  Написать письмо

06.09.17

Доходи (прибутки) неприбуткової організації використовують винятково для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації завдань і напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

  Read More...


Прийнято Закон «Про освіту» PDF  | Печать |  Написать письмо

06.09.17

Законодавчий акт регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти.Згідно із Законом, «Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави.

  Read More...


Антирейдерский штаб: за месяц пресекли 15 попыток захвата урожая в Одесской области PDF  | Печать |  Написать письмо

 

 

Члены антирейдерского штаба Одесской областной госадминистрации 5 сентября собрались на очередную встречу с аграриями и рассказали о первых результатах своей работы.

Об этом сообщает корреспондент Украинской Службы Информации.

  Read More...


Професійні спілки України проти необдуманого непрофесійного скасування нормативно-правових актів з охорони праці PDF  | Печать |  Написать письмо

06 вересня 2017

Кабінет Міністрів України Розпорядженням від 23 серпня 2016 р. № 615-р проігнорувавши консультаціями з соціальними партнерами та вимогами абзацу другого пункту 7 §33 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 № 950 затвердив план заходів щодо дерегуляції господарської діяльності мета якого полегшити ведення бізнесу в Україні.

  Read More...


Правила работы: как планируют изменить Трудовой кодекс Украины PDF  | Печать |  Написать письмо

06 вересня 2017

Новые трудовые правила кодекса Украины возможны уже осенью

Осенью правила игры на рынке труда в Украине могут измениться – законодатели готовят ко второму чтению законопроект с изменениями в Кодекс законов о труде. Как планируют изменить трудовые правоотношения – выясняли журналисты сайта "24".

  Read More...


ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Пенсійна реформа має бути справедливою та соціально спрямованою PDF  | Печать |  Написать письмо

05 вересня 2017

Вирішення існуючих проблем в пенсійному забезпечення – є вкрай важливим для нашого суспільства. І про це постійно наголошує профспілкова сторона у своїх зверненнях, вимогах до вищих державних органів. Про це заявив в.о. Голови Федерації профспілок України, заступник Голови ФПУ  Володимир Саєнко під час свого виступу на засіданні круглого столу  «Урядова пенсійна реформа – перший крок на шляху побудови сучасного пенсійного забезпечення в Україні», у роботі якого взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова профільного парламентського Комітету Людмила Денісова, міністр соціальної політики України Андрій Рева, народні депутати, представники громадських організацій, наукових кіл, експерти.

  Read More...