Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Акция

Главная >> Главная

Членские организации ФПО приняли участие 30.06.2020 г. во Всеукраинской акции протеста профсоюзов и пикетировали Одесский областной совет и Одесскую областную госадминистрацию с требованием поддержки профсоюзов области о недопущении принятия Верховной Радой Украины антинародного законопроекта № 2681, ущемляющего права трудящихся.

Членские…

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

ОГОЛОШЕННЯ PDF Печать E-mail

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

З метою широкого висвітлення позиції профспілок щодо реформування трудового законодавства, протидії звуженню соціально-трудових прав і гарантій працівників, організації дієвого інформаційного спротиву послідовному їх демонтажу в Україні, Федерації професійних спілок України із залученням Національної спілки журналістів України і газети «Профспілкові вісті» проводить творчий конкурс «Захистити людину праці»

 
Основні зміни в трудовому законодавстві на початку 2022 року PDF Печать E-mail

Закон України «Про державний бюджет на 2022 рік», який ухвалений Верховною Радою України 2 грудня 2021 року та набуває чинності 1 січня 2022 року, передбачає, зокрема, наступне.

 
Роботи з капремонту бульвару Жванецького вийшли на завершальний етап. PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

04 січня

Благоустрій бульвару Жванецького, на ділянці від вулиці Гоголя до вулиці Торгової, завершено.

Заснування бульвару укріплено за рахунок створення пальового поля, на яке залита монолітна залізобетонна плита завтовшки до 30 см. Пішохідна зона вимощена плиткою, з'явилися огорожа та гранітний парапет, встановлені опори з новим енергозберігаючим освітленням на сонячних батареях, виконані роботи з озеленення, встановлення лавок та урн.

 
На Трасі здоров'я упорядкували спортивні майданчики. PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

У районі пляжу «Ланжерон» завершено роботи з капітального ремонту та благоустрою спортивного майданчика

Під час капремонту було виконано роботи із заливання залізобетонної плити під стійки з тренажерами з покриттям із гумової крихти.

Це забезпечить необхідну стійку жорсткість майданчика та тренажерів, що стоять окремо, які розраховані на тренування основних груп м'язів, серцево-судинної системи та розвиток координації рухів людини.

 
Працевлаштування громадян України за кордоном та пенсійне забезпечення: що треба знати PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

09.01.22

Відповідно до статті 43 Конституції України, кожен має право на працю. Це можливість громадянина заробляти собі на життя діяльністю, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Статтею 10 Закону України «Про зайнятість населення» визначено, що громадяни України мають право займатися за кордоном трудовою діяльністю, якщо вона не заборонена законодавством України та держави перебування.

 
У суботу та неділю одеситів запрошують зробити щеплення від COVID-19 PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

06 січня

За останню добу в Одесі зареєстровано 155 нових випадків COVID-19 в одеситів. В опорних стаціонарах міста перебувають 178 пацієнтів з COVID-19, з них 148 – у важкому стані, п'ятеро людей підключені до апаратів ШВЛ.

 
В Україні вводять бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.01.22

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

 
Досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію – можете отримати тимчасову соціальну допомогу від держави PDF Печать E-mail

Інформація з сайту https://buhgalter911.com/uk

08.01.22

Непрацююча особа, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату в зв’язку з відсутністю страхового стажу, може оформити тимчасову державну соціальну  допомогу. Про порядок оформлення вказаної допомоги інформує Діана Мелєзгінова,  юристка Благовіщенського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання БВПД.

 
Графік роботи медзакладів Одеси в січні 2022 року PDF Печать E-mail

Інформація з сайтуу omr.gov.ua/

 

Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради нагадує графік роботи лікувально-профілактичних закладів у період святкування Різдва Христового за православним календарем.

 
ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ, ДИНАМІКА СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, СТАН ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ У ЛИСТОПАДІ 2021 РОКУ PDF Печать E-mail

Інформація з сайту www.fpsu.org.ua

За розрахунками Мінсоцполітики фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах листопада 2021 року становив 5 722 грн (Додаток 1).

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 223

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua