Федерация профсоюзов Одесской области

Календарь событий

fgf

fgf

ferg

Click on the slide!

Новости

Одеські освітяни провели триденне навчання в Чернігові

...
Click on the slide!

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

Почесні нагороди міста вручили медпрацівникам Одеси.

...
Click on the slide!

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

На трехстороннем социально-экономическом совете обсудили актуальные вопросы городской жизни

...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Об оперативном выполнении бюджета города Одессы за февраль 2019 года PDF Печать E-mail

15 февраля

Информация об оперативном выполнении бюджета города Одессы за февраль 2019 года

Фактические поступления в бюджет города Одессы (без учета трансфертов и собственных поступлений бюджетных учреждений) за 10 банковских дней февраля 2019 года составили 256,8 млн. грн., в том числе: налог на доходы физических лиц поступил в размере 143,9 млн. грн.; единый налог – 76,0 млн. грн.; акцизный налог с реализации субъектами хозяйствования розничной торговли подакцизных товаров – 0,5 млн. грн; налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, - 2,7 млн. грн., плата за предоставление других административных услуг – 2,1 млн. грн.

 
Монетизація субсидій. Подробиці PDF Печать E-mail


Уряд вже два роки поспіль виконує дорожню карту з монетизації субсидій. У 2018 році було запроваджено перший етап – монетизацію на рівні комунальних підприємств-постачальників комунальних послуг. Ми запускаємо другий етап – надання житлових субсидій населенню в грошовій формі, з березня субсидії будуть виплачені живими коштами.

 
Комітет ВРУ «за» підвищення ЄСВ на зарплату працівників з важкими та шкідливами умовами PDF Печать E-mail

14.02.2019

Комітет з соцполітики рекомендує ВРУ прийняти за основу законопроект №9032. Ним пропонується врегулювати проблему заборгованості підприємств перед ПФУ

 
Ми на 100 відсотків з вами! PDF Печать E-mail

14 лютого 2019

Безперечну та всебічну солідарність з діяльністю українських профспілок висловили члени моніторингової місії найбільших профспілкових об’єднань Європи, що перебували в Києві 13-14 лютого ц.р.

 
Згідно зі статтею 28 Бюджетного кодексу України відбудеться публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Одеси за 2018 рік. PDF Печать E-mail

13 лютого

Публічне представлення звіту відбудеться 14 березня 2019 року о 14:00 в Центрі інтегрованих послуг (м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д).

 
Уряд визначив черговість виплат субсидій в грошовій формі PDF Печать E-mail

14.02.19

Для отримання грошей потрібно відкрити рахунок в Ощадбанку, пенсіонерам можна цього не робити

 
Інформація про стан соціально-тудових відносин, колективні трудові спори (конфлікти) в Україні у січні 2019 року PDF Печать E-mail

13 лютого 2019

 

Упродовж січня 2019 року в результаті заходів, спільно здійснених Національною службою посередництва і примирення та Федерацією профспілок України у ході сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)) та запобігання їх виникненню, погашено заборгованість із виплати заробітної плати в сумі майже 35 млн. грн. від залишку загальної суми боргу (353 млн. грн.), що стала основною причиною виникнення спорів та конфліктних ситуацій.

 
Гройсман о "минималке": это в двое меньше, чем должно быть PDF Печать E-mail

Минимальная заработная плата в Украине за три неполных года выросла более чем втрое, но остается на низком уровне, информирует УНИАН.

 
Соціальний діалог має бути наповнений реальним змістом PDF Печать E-mail

12 лютого 2019

 

Актуальні питання розвитку та підвищення ефективності соціального діалогу в Україні обговорюють учасники дводенного тристороннього семінару «Стан соціального діалогу в Україні, перспективи його розвитку. Міжнародні трудові стандарти», що відкрився 12 лютого в Києві.

 
Ситуація на ПАТ "Одеський припортовий завод" PDF Печать E-mail

ПАТ "Одеський припортовий завод" (далі – ОПЗ) – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України, яке спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також підприємство спроможне виконувати перевантаження хімічної продукції, що надходить з різних країн на експорт та є монополістом на українському ринку послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку). Первинна профспілкова організація ОПЗ є організаційною ланкою Одеської обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 162

ФПО, 2009

65079, м. Одеса, Кулікове поле, 1

Тел.: (048) 7-250-100; Факс: (048) 722-45-38

E-mail: fpoo@te.net.ua